22 липня 2018 року

Urban Gypsy

Urban Gypsy - What Kind of Friend

PIANOБОЙ feat. Urban Gypsy - "Ведьма"

Поєднуємо шалений і пристрасний циганський дух з джазовими ритмами 30-40-х років - отримуємо вишуканий коктейль, назва якому циганський джаз або джаз-мануш.

Творцем цього унікального стилю вважають гітариста Жана Батиста "Джанго" Рейнхардта на прізвисько "Великий Джанго". Віртуозно грати музиканту не завадили ні відсутність класичної освіти, ні важка травма. Дивно, але після того, як постраждав під час пожежі, граючи, "Великий Джанго" обходився всього двома пальцями лівої руки.

На українських теренах традиції "Джанго" продовжив талановитий колектив Urban Gypsy. Дві гітари, скрипка, контрабас - ось такі в його складі традиційні для джаз-мануш акустичні струнні інструменти.

Насолодитися сповна м'якістю акустичного звучання і в той же час драйвовістю свінгу - усе це ви гарантовано зможете на концерті Urban Gypsy. Кожен учасник групи відданий музиці і щиро закоханий у джаз-мануш, але кожен по-своєму. Тому виступ Urban Gypsy - поєднання найрізноманітніших, іноді найнеочікуваніших емоцій та найсміливіших відчуттів.

Склад групи: Дмитро Кушніров (гітара), Матвій Миронов (скрипка), Дмитро Коваленко (гітара) та Микола Кістеньов (контрабас).